paznokcie radom STYLIZACJA PAZNOKCI
Kształtne i zadbane paznokcie są najpiękniejszą ozdobą kobiecych dłoni. Dla Pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami, lub styl życia nie pozwala utrzymywać ich w dobrej kondycji proponujemy zabiegi stylizacji paznokci metodą żelową oraz fiberglass.

 manicure radom RYTUAŁ NA DŁONIE
Zabieg pielęgnacyjny, dogłębnie odżywiający, nawilżający i wygładzający naskórek.  Połączenie masażu peelingującego z manicurem tradycyjnym z delikatnym masażem dłoni zakończony ciepłą kapielą parafinową pozwoli Ci cieszyć się gładkością dłoni przed długi czas.

 manicure radom1  ZADBAJ O WYGLĄD TWOICH DŁONI I PAZNOKCI
Manicure tradycyjny to jeden z najpopularniejszych zabiegów pielęgnacyjnych dłoni,który zapewni estetyczny i zdrowy wygląd naszych paznokci. Doskonały nie tylko dla pań, ale także i panów. Zapraszamy również na manicure japoński i hybrydowy.

 parafina dlonie radom PARAFINA NA DŁONIE
Jeśli zły stan skóry Twoich dłoni, stóp, czy kolan Cię niepokoi, warto zdecydować się na kąpiel parafinową. Dzięki swoim właściwościom parafina spowoduje intensywniejsze wchłanianie uprzednio nałożonych kremów i balsamów. Kąpiel parafinowa doskonale sprawdza się w połączeniu z manicure tradycyjnym lub pedicure.

 wrastajace paznokcie radom KLAMRY VHO – Sposobem na wrastające paznokcie
Jeśli stale borykasz się z problemem wrastającego paznokcia i wahasz się nad podjęciem stosownej kuracji, zdrecyduj się na bezbolesne założenie klamry do poznakci. Już chwilę po zabiegu, dolegliwości bólowe znacznie się zmniejszą.

 odmlodzenie dloni radom ZABIEG REGENERIS – OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE
Preparat osocza otrzymywany jest z własnej krwi. Innowacyjność. Naturalność i długotrwałość efektu sprawia, że zabieg cieszy się coraz większą popularnością. Pełna rewitalizacja skóry dzięki działaniu regenerującym na komórki Twojej skóry.

 odmladzanie dloni 4 FOTOODMŁADZANIE DŁONI
polega na pobudzaniu skóry do produkcji kolagenu przy użyciu promienia laserowego. Efektem zabiegu jest napięcie i ujędrnienie skóry poddawanej zabiegowi.

 odmladzanie dloni radom LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ
Zabieg przeznaczony jest dla osób, które mają nierównomierny koloryt skóry. Efektem zabiegu jest rozświetlona, rozjaśniona, i jednolita powierzchnia skóry bez przebarwień i niedoskonałości. Zabieg poprawia ogólną kondycję skóry.


 Pedicure radom PEDICURE – PIELĘGNACJA STÓP
Dzięki odpowiedniemu zabiegowi, jakim jest pedicure leczniczy, Twoje stopy znów nabiorą zdrowego wyglądu. Zapraszamy również na pedicure hybrydowy i kąpiel parafinową, którą poprawi krążenie krwi i nawilży Twoją skórę stóp.

 leczenie grzybicy radom BADANIE GRZYBICY STÓP
Badania mikologiczne mają na celu wykrycie rodzaju grzyba występującego na zmienionej chorobowo skórze. W naszym gabinecie mogą Państwo liczyć na fachową pomoc w zakresie pobrania materiału mikologicznego do badania.
stat4u