SygmaLift_001

NAJNOWSZA GENERACJA TECHNOLOGII HIFU STOSOWANA W BEZOPERACYJNYM LIFTINGU TWARZY I CIAŁA

Widoczne odmłodzenie, lifting dzięki ultradźwiękom

SygmaLift wykorzystuje energię ultradźwięków oraz zimny laser diodowy i służy do bezinwazyjnego liftingu skóry twarzy, szyi dłoni. Efektem zabiegu jest skóra widocznie odmłodzona. Następuje redukcja podwójnego podbródka, ceni i worków pod oczami. Znacznemu spowolnieniu ulega także naturalny proces starzenia się komórek skóry. Zabieg przynosi  świetne rezultaty w wyraźnym uniesieniu górnych powiek. Dzięki SygmaLift spojrzenie staje się bardziej otwarte, a twarz nabiera odświeżonego, młodszego wyglądu. Efekt liftingu w postaci podniesienia i zwiększenia napięcia skóry można także osiągnąć na szyj i dłoniach.

Jak działa SygmaLift?

Energia ultradźwięków SygmaLift dostarczana jest głęboko pod warstwy powierzchniowe skóry w nieinwazyjny sposób. Zabieg na twarz i szyję wyzwala naturalną odpowiedź organizmu, skutkując produkcją nowego i ulepszonego kolagenu, który stopniowo napina i podnosi skórę. Pierwsze efekty są już widoczne po pierwszym zabiegu. Widoczna regeneracja włókien kolagenowych następuje już po 40 dniach.  Ostateczny efekt widoczny jest po trzech miesiącach od wykonania zabiegu i utrzymuje się około 2 lat.  Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w diodową głowicę laserową, która poprawia wygląd skóry, działa pobudzająco i energetyzująco na skórę.
Zabieg SygmaLift należy do „zabiegów bankietowych”, które nie wymagają rekonwalescencji i po których można od razu wrócić do codziennej aktywności. Po zabiegu na skórze może wystąpić jedynie łagodny rumień utrzymujący się nie dłużej niż jedną lub dwie godziny.

Efekty zabiegu:

  • Lifting
  • Ujędrnienie skóry twarzy, czoła i okolic oczu, szyi i dłoni
  • Odżywienie, dotlenienie i poprawa kolorytu skóry
  • Redukcja cieni i worków pod oczami
  • Poprawa napięcia skóry
  • Poprawa owalu twarzy
  • Redukcja podwójnego podbródka

Zabieg SygmaLift redukuje powstające z wiekiem zwiotczenia skóry twarzy, które w wyraźny sposób wpływają na kształt i wygląd policzków, linii żuchwy, podbródka, powiek, czy szyi. W efekcie liftingu UltheraTM skóra staje się wyraźnie napięta, a owal twarzy zostaje podniesiony. Dzięki zastosowanej technologii ultradźwięków modelowanie twarzy przebiega w sposób precyzyjny i bezbolesny, a efekty zabiegu porównywalne są z efektami tradycyjnego liftingu chirurgicznego.

Schemat terapii SygmaLift

W większości przypadków zabieg SygmaLift wykonuje się około 3 razy. Czas trwania zabiegu wynosi od 15 do 90 min w zależności od wybranej okolicy. Technicznie, polega na przykładaniu do skóry głowicy, emitującej fale ultradźwiękowe, które wnikają w głąb tkanek. Kontrolując głębokość działania możemy powodować obkurczenie na powierzchownym i głębokim poziomie, co gwarantuje pełny i trwały efekt liftingu skóry i tkanek położonych poniżej. Pacjenci chcący pogłębić ten efekt mogą poddać się zabiegom w serii: 3 zabiegi co tydzień, lub 6 zabiegów co tydzień w zależności od stopnia problemu i grubości tkanki tłuszczowej. Serię zabiegów można wykonać 2 razy w roku.

sygma3po

sygmapo2  sygpo

 

 

Sygmalift 

W pakiecie nawet 30 % Taniej 

Partia ciałaPojedynczy zabiegPakiet 3 zabiegów
oczy + czoło700 zł1500 zł
cała twarz + podbródek3000 zł6700 zł
szyja1100 zł2400 zł
podbródek900 zł2000 zł
policzki1500 zł3300 zł
dekolt1200 zł2700 zł
ramiona lub kolana2500 zł/ 2000 zł5600 - 4500 zł
dłonie1500 zł3300 zł

 

stat4u