Stylizacja paznokci

Kształtne i zadbane paznokcie są najpiękniejszą ozdobą kobiecych dłoni. Nie ma jednak skutecznej recepty na to, aby były zawsze mocne i długie. Dla Pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami, lub styl życia nie pozwala utrzymywać ich w dobrej kondycji, najlepszą metodą na piękne paznokcie może być modelowanie metodą  żelową lub fiberglass.

 

Przedłużanie paznokci metodą żelową

Jedną z wielu metod przedłużania płytki paznokcia jest metoda żelowa. Jest to metoda światło utwadzalna. Zaletą tej metody jest delikatny i naturalny wygląd przedłużonych paznokci, tak więc metoda ta jest szczególnie polecana osobom z delikatnym i eleganckim wizerunkiem oraz prowadzących spokojny tryb życia, gdyż paznokcie żelowe są bardzo podatne na uszkodzenia mechaniczne niż paznokcie akrylowe.

 

Paznokcie fiberglass- regeneracja jedwabiem

Technikę fiberglass najczęściej stosujemy u klientek jako regenerację i łączenie nadłamanej lub problemowej płytki paznokcia. Jest także formą odżywki nakładanej na płytkę na okres 6 tygodni. Fiberglass jest także często związany z delikatną techniką zdobniczą opartą  o motywy Lancingu ASP (techniki zatapiania koronek). Wiodącymi ozdobami do paznokci jakie stosujemy przy technice Fiberglass, są ozdoby jedwabne oraz suszone kwiaty. Metoda Fiberglass adresowana jest przede wszystkim do klientek wymagających, osób z klasą pragnących nabyć ekskluzywną usługę.

 

Rekonstrukcja płytki paznokciowej u dłoni i stóp 

Zabieg ten doskonale sprawdza się w przypadku grzybicy stóp (żółto-białe przebarwienia na płytce paznokciowej), jak również w przypadku łuszczycy (poprzeczne lub podłużne bruzdy na płytce paznokcia lub małe punkciki i plamki).

Na czym polega?

Rekonstrukcja paznokcia polega na zastąpieniu uszkodzonej, czy też zainfekowanej części płytki paznokcia, specjalną masą rekonstrukcyjną z klotrimazolem.

 

Ważne!

Jeśli masz problem z paznokciami lub niepokoi Cię ich stan, nie rób nic na własną rękę.

Uszkodzone płytki paznokciowe wymagają nie tylko fachowej opieki kosmetyczki, ale także i odpowiedniego leczenia farmakologicznego. Tylko korzystając z opieki kosmetyczki i lekarza, masz gwarancję kompleksowej kuracji i skutecznej walki z problemem.

stylizacja paznokci radom 2manicure francuski radompaznokcie radomstylizacja paznokci radom

 

stat4u