Stylizacja oprawy oczu

Oferujemy zabieg Nitkowania brwi

Zalety nitkowania

Nitkowanie jako sposób na niesforne włoski jest bardzo skuteczne i ma wiele zalet. Specjalnie spleciona nitka wyrywa włoski z cebulkami, co sprawia, że przez długi czas można cieszyć się gładką skórą. Regulacja brwi za pomocą pęsety nie zawsze pozwala usunąć włoski z cebulkami, a pozostawianie tych najmniejszych sprawia, że zabieg trzeba szybko powtórzyć. Nitkowanie brwi jest mało bolesne. W porównaniu z regulacją woskiem czy pęsetą wrażenia bólowe są o wiele mniejsze.

Odpowiednia oprawa oczu sprawi, że Twoja twarz nabierze kształtu, a także swoistego uroku. Zaniedbane oczy i ich okolice skutecznie „szpecą” nawet najpiękniejszą twarz.

2

 

Henna brwi

Czasem zdarza się, że mamy za jasne brwi lub ich kolor nam kompletnie nie odpowiada. W takim przypadku warto poddać się zabiegowi henny brwi, który polega na ich ufarbowaniu. W chwili obecnej nasz salon kosmetyczny oferuje Ci hennę żelową, bądź hennę proszkową.

Hennę brwi można powtarzać, co dwa tygodnie.

henna radom

 

 Henna rzęs

Jednym naszych codziennych zabiegów kosmetycznych jest malowanie rzęs tuszem. Jednak w czasie lata, przy wysokich temperaturach, może to być dość kłopotliwe, gdyż upał może powodować, mało estetyczne spływanie tuszu.

Dlatego, zwłaszcza w tym okresie, warto zgłosić się do naszego salonu na hennę rzęs, dzięki której przez cały miesiąc Twoje rzęsy będą niezwykle wyraziste.

Hennę rzęs warto powtarzać raz na miesiąc.

 

Regulacja brwi nitką, pęsetą i woskiem

Świetnie wyregulowane brwi nie tylko nadadzą Twojej twarzy charakteru, ale też dodadzą Ci swoistego uroku. Dlatego, jeśli borykasz się z brwiami, które zrastają się u nasady nosa, bądź, jeśli pragniesz poczuć się wyjątkowa i atrakcyjna, koniecznie zdecyduje się na regulację brwi w naszym salonie.

Zabieg regulacji powinno się powtarzać raz w miesiącu.5

 

 Przyklejanie kępek rzęs

Już wkrótce wybierasz się na wesele przyjaciółki, a może przed Tobą najważniejszy dzień Twego życia, czyli Twój ślub? Szykujesz się na studniówkę, a może wybierasz się na wyjazd integracyjny i pragniesz wyglądać bosko?

W takich sytuacjach postaw na przeklejanie kępek rzęs, dzięki czemu Twoje oko nabierze wyjątkowego wyglądu, a Twoje rzęsy będą gęste i długie.

Odrzuć tusz do rzęs i postaw na naturalne metody poprawy oprawy oczu.

henna brwi radom

Cennik dostępny pod nr tel.483121551

stat4u