Powiększanie i modelowanie ust

Usta jak i oczy zwracają dużą uwagę, zwłaszcza podczas komunikacji. Idealne, o doskonałych proporcjach, pełne i jędrne,  świadczą o atrakcyjności. Wszelkie opisy seksapilu, mówią o dużym wpływie ust, zarówno u kobiet jak i mężczyzn na atrakcyjność fizyczną. Pełne wargi kojarzą się z namiętnością,  natomiast te wąskie z oziębłością.

Zabieg powiększania ust polecany jest osobom,  które dostrzegają problem zbyt małych warg, lub są niezadowolone z ich kształtu.  Podczas rozmowy poprzedzającej korektę, lekarz pomoże wybrać odpowiednią metodę, w zależności od oczekiwań pacjenta. Najczęściej, stosuje się preparaty wchłaniające , naturalnie występujące w ludzkim organizmie– które są  składnikiem macierzy międzykomórkowej w skórze właściwej.

 

Podstawą jest naturalny efekt do którego wedle życzeń pacjenta dążymy. Dzięki procedurze, możemy poprawić symetryczność, kolorystykę i wielkość ust.

 

Rezultat zabiegu widoczny jest natychmiast i utrzymuje się przez 6 -12 miesięcy w zależności od:

  • wieku
  • preparatu
  • stanu i kondycji skóry
  • indywidualnych cech organizmu
  • stylu życia

 

W naszej klinice stosujemy najwyższej jakości produkty: Hyal Dew

 

Opis zabiegu

Podczas powiększania ust, lekarz podaje miejscowe znieczulenie (zazwyczaj stomatologiczne), a następnie wstrzykuje bardzo cienką igłą preparat modelujący usta. Podawany środek nie tylko powiększa usta, ale i nawilża wargi. Cała procedura trwa około 30 minut. Po jej wykonaniu, usta będą lekko opuchnięte, może pojawić się również delikatny siniaczek. Powiększanie ust to zabieg bezpieczny i bezbolesny, wykonywany przez naszych specjalistów i na świecie od wielu lat.

 

Cennik obowiązuje od 1.10.2019

Powiększanie ust (1 ml)800 zł
Wypełnienie zmarszczek ( 1 ml)800 zł

 

kwas hialuronowy usta radom2 kwas hialuronowy usta radompowiekszanie ust radom1powiekszanie ust radom

stat4u