Opalanie natryskowe ciałaSunFX

Wybierasz się na bardzo ważne spotkanie lub przyjęcie?

A może jesteś w ciąży i szukasz bezpiecznego sposobu na piękną opaleniznę?

W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem jest opalanie natryskowe, które jest nie tylko bezpieczne, ale zapewni Ci zdrową i piękną opaleniznę w bardzo krótkim czasie.

 

Czym jest opalanie natryskowe?

To nowoczesny sposób na piękną i szybką opaleniznę. Podczas zabiegu, przy użyciu specjalnego urządzenia zwanego Airbrush, na Twoją skórę nakładana jest lekka mgiełka brązującego płynu. SunFx jest nie tylko bezpieczny, ale i zdrowy, gdyż nie wytwarza promieni UV, a także nie wysusza skóry. Wręcz przeciwnie. Preparaty SunFx nie zawierają ani konserwantów, ani też wszelkiego rodzaju perfum, czy olejków. Dzięki temu zabiegi przy użyciu SunFx są całkowicie bezpieczne nie tylko dla kobiet w ciąży, czy alergików, ale także dla osób o jasnej karnacji skóry.

 

Trwałość opalenizny SunFx

Efekty opalania natryskowego utrzymują się najczęściej przez co najmniej 10 dni. Jeśli po zabiegu zadbasz o odpowiednie nawilżenie skóry, Twoja opalenizna może utrzymać się znacznie dłużej.

 

Przygotowanie do zabiegu

Aby opalanie natryskowe SunFx przyniosło oczekiwane efekty, koniecznie zadbaj o prawidłowe przygotowanie skóry.

  1. Co najmniej na dwa dni przed opalaniem natryskowym zafunduj swojej skórze peeling złuszczający (nie zapomnij o skórze kolan, łokci i kostkach, gdzie skóra jest trochę grubsza).
  2. Przed opalaniem unikaj balsamów nawilżających, antyperspirantów i perfum. Jeśli planujesz depilacją ciała, zrób to, co najmniej na dwa dni przed planowanym zabiegiem opalania natryskowego.

 

Pielęgnacja skóry po opalaniu SuxFx

  • Przez co najmniej 5 godzin od zabiegu starajmy się nie moczyć skóry. Najlepszym rozwiązaniem jest odczekanie z kąpielą, czy też prysznicem do następnego ranka.
  • Tego samego dnia unikaj również ćwiczeń i nadmiernego pocenia się.
  • Po upływie mniej więcej od 6 do 8 godzin od opalania natryskowego zalecane jest umycie skóry żelem. Uwaga! Bez użycia gąbki!

 

Aby efekt naszej opalenizny był długotrwały warto również:

  1. Stosować produkty przedłużające opaleniznę.
  2. Unikać długich kąpieli
  3. Nie stosować produktów złuszczających
  4. Pamiętać o nawilżaniu skóryopalanie radomwoman wearing a dress sitting on a hammock at a tropical beach

Cennik obowiązuje od 1.10.2019

Partia ciałaCena za 1 zabieg
Opalanie natryskowe całego ciała100 zł
Opalanie natryskowe połowy ciała60 zł
Opalanie natryskowe twarzy40 zł
stat4u