medycyna estetyczna radom REGENERIS – OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE
Preparat osocza otrzymywany jest z własnej krwi. Innowacyjność. Naturalność i długotrwałość efektu sprawia, że zabieg cieszy się coraz większą popularnością. Pełna rewitalizacja skóry dzięki działaniu regenerującym na komórki Twojej skóry.

 powiekszanie ust radom POWIĘKSZANIE UST
podstawą w powiększaniu i modelowaniu ust jest naturalny efekt do którego wedle życzeń pacjenta dążymy. Zabieg powiększania ust polecany jest osobom,  które dostrzegają problem zbyt małych warg, lub są niezadowolone z ich kształtu. Idealne, o doskonałych proporcjach, pełne i jędrne usta są marzeniem każdej kobiety.

 lipoliza iniekcyjna radom LIPOLIZA INIEKCYJNA – redukcja tkanki tłuszczowej
To innowacyjny sposób medycyny estetycznej, której zadaniem jest usunięcie nadmiaru nagromadzonego tłuszczu. Zabieg przygotowany jest dla osób, które w sposób mało inwazyjny chcą usunąć miejscowe otłuszczenia bez poddawania się operacjom.
Zabieg wykonuje lekarz posiadający uprawnienia do wykonywania lipolizy.

nici PDO radom1 NICI LIFTINGUJĄCE PDO
Princess Lift to przełomowa, szybka, precyzyjna i bezpieczna procedura medycznego modelowania i korygowania skóry. Zabieg przeznaczony jest dla osób które chcą poprawić owal twarzy, zredukować zmarszczki i poprawić jędrność skóry.

 rewitalizacja biustu radom REWITALIZACJA BIUSTU
Polecamy regularne dbanie o skórę na biuście wszystkim paniom. Jeśli chcesz zachować łady biust na długie lata to nasze zabiegi powinny Cię zainteresować.

 mezoterapia iglowa radom MEZOTERAPIA IGŁOWA
Mezoterapia igłowa przynosi znakomite rezultaty u pacjentów z odwodniona skórą, dojrzałą która traci jędrność, w walce z cellulitem, rozstępami i tkanką tłuszczową jak również znajduje zastosowanie w terapii skóry głowy i rewitalizacji dłoni.

 leczenie nadpotliwosci radom LECZENIE NADPOTLIWOŚCI
Botox sprawdza się skutecznie w leczeniu nadpotliwości zlokalizowanej. Efekty działania utrzymyjące się od kilku do nawet kilkunastu miesięcy! To nieoperacyjny charakter zabiegu, po którym od razu można powrócić do codziennych obowiązków

 botox radom WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK
Z wiekiem zawartość kwasu hialuronowego w naszej skórze maleje. Skóra traci na gęstości a kontur twarzy staje się mniej wyraźny. Ten proces można jednak skutecznie odwrócić stosując zabiegi wypełniania zmarszczek. Dzięki zabiegowi, można nawilżyć i nadać objętości, wygładzić zmarszczki, modelować wargi i poprawić kontur twarzy.

 podniesienie powieki radom BOTOX
Czym jest korekcja estetyczna zmarszczek? To zabieg medycyny estetycznej wygładzający zmarszczki mimiczne. Bezpieczna i niemal bezbolesna procedura, udokumentowana medycznie skuteczność. Efekt utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy.

 odmlodzenie oczu radom SOS DLA OCZU
Synergiczne odmłodzenie skóry wokół oczu, to pogram stworzony z myślą o pięknym wyglądzie oczy przez długi czas. Zabieg łączy w sobie 3 elementy. Odnowę komórkową poprzez złuszczanie następnie biostymulację z wykorzystaniem mezoterapii mikroigłowej. Końcowym etapem jest korekta skóry wokół oczu kwasem hialuronowy.

 mezoterapia iglowa glowy radom MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY – LECZENIE ŁYSIENIA
Produkty użyte do mezoterapii działają regenerująco na skórę głowy, zapobiegając wypadaniu włosów. Zabieg wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację mikrokrążenia. Zapobiega problemom skóry głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.

 bizuteria nazebna radom BIŻUTERIA NAZĘBNA
Co to jest biżuteria nazębna? To bezpieczny kryształ przymocowany do zęba. Jest możliwość wybrania różnych kolorów i wielkości a kryształowy kamień doda blasku twojemu uśmiechowi.Biżuteria nazębna jest patentowaną kreacją, która utrzymuje się na zębach przez kilka lat.
stat4u