medycyna estetyczna radom REGENERIS – OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE
Preparat osocza otrzymywany jest z własnej krwi. Innowacyjność. Naturalność i długotrwałość efektu sprawia, że zabieg cieszy się coraz większą popularnością. Pełna rewitalizacja skóry dzięki działaniu regenerującym na komórki Twojej skóry.

 powiekszanie ust radom POWIĘKSZANIE UST
podstawą w powiększaniu i modelowaniu ust jest naturalny efekt do którego wedle życzeń pacjenta dążymy. Zabieg powiększania ust polecany jest osobom,  które dostrzegają problem zbyt małych warg, lub są niezadowolone z ich kształtu. Idealne, o doskonałych proporcjach, pełne i jędrne usta są marzeniem każdej kobiety.

 lipoliza iniekcyjna radom HiFu Med

nici PDO radom1 RFrax -Radiofrekwencja mikroigłowa

 rewitalizacja biustu radom REWITALIZACJA BIUSTU
Polecamy regularne dbanie o skórę na biuście wszystkim paniom. Jeśli chcesz zachować łady biust na długie lata to nasze zabiegi powinny Cię zainteresować.

 mezoterapia iglowa radom MEZOTERAPIA IGŁOWA
Mezoterapia igłowa przynosi znakomite rezultaty u pacjentów z odwodniona skórą, dojrzałą która traci jędrność, w walce z cellulitem, rozstępami i tkanką tłuszczową jak również znajduje zastosowanie w terapii skóry głowy i rewitalizacji dłoni.

 leczenie nadpotliwosci radom

 botox radom WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK
Z wiekiem zawartość kwasu hialuronowego w naszej skórze maleje. Skóra traci na gęstości a kontur twarzy staje się mniej wyraźny. Ten proces można jednak skutecznie odwrócić stosując zabiegi wypełniania zmarszczek. Dzięki zabiegowi, można nawilżyć i nadać objętości, wygładzić zmarszczki, modelować wargi i poprawić kontur twarzy.

 podniesienie powieki radom

 odmlodzenie oczu radom SOS DLA OCZU
Synergiczne odmłodzenie skóry wokół oczu, to pogram stworzony z myślą o pięknym wyglądzie oczy przez długi czas. Zabieg łączy w sobie 3 elementy. Odnowę komórkową poprzez złuszczanie następnie biostymulację z wykorzystaniem mezoterapii mikroigłowej. Końcowym etapem jest korekta skóry wokół oczu kwasem hialuronowy.

 mezoterapia iglowa glowy radom MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY – LECZENIE ŁYSIENIA
Produkty użyte do mezoterapii działają regenerująco na skórę głowy, zapobiegając wypadaniu włosów. Zabieg wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację mikrokrążenia. Zapobiega problemom skóry głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.

stat4u