Zadbaj o wygląd swoich dłoni i paznokci

 

Manicure tradycyjny

Ten jeden z najpopularniejszych zabiegów pielęgnacyjnych dłoni, zapewni estetyczny i zdrowy wygląd naszych paznokci. Doskonały nie tylko dla pań, ale także i panów.

 

Manicure hybrydowy

Doskonała alternatywa dla sztucznych tipsów, które jak wiadomo, niszczą płytkę paznokciową. Manicure hybrydowy polega na nałożeniu na nasze paznokcie specjalnego lakieru, który jest połączeniem akrylu, żelu i zwykłego lakieru. Dzięki takim właściwościom nasz lakier na paznokciach utrzyma się w nienaruszonym stanie nawet przez trzy tygodnie. Manicure hybrydowy doskonale sprawdza się podczas wyjazdów służbowych, czy też urlopów.

 

Manicure japoński

Na czym polega?

Manicure japoński ma za zadanie wzmocnić nasze naturalnepaznokcie. Sam zabieg trwa około 40 minut. Polega on wcieraniu w paznokieć substancji zawierających składniki naturalne:witaminy A i E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Początkowo należy nałożyć odpowiednią pastę za pomocą specjalnej polerki, a następnie, aby utrwalić efekt, stosuje się puder, który ma za zadanie zatrzymać składniki odżywcze w płytce paznokcia. W rezultacie paznokcie stają się zdrowsze i odporne na uszkodzenia. Manicure japoński zawiera też elementy manicure klasycznego, tj. odsuwanie skórek i modelowanie kształtu, po to, aby uzyskać najlepszy efekt.

Dla kogo?

Zabieg jest szczególnie polecany paznokciom słabym, łamliwym i rozdwajającym się. Uwaga!  Może być on także stosowany przez panów dbających o swe dłonie. Manicure ten zyskał ogromną popularność wśród celebrytów. Coraz więcejgwiazd wybiera właśnie manicure japoński.

 

 Manicure męski

We współczesnym świecie, również i panowie coraz częściej dbają o wygląd swoich dłoni. Wychodząc na przeciw potrzebom ceniących sobie wygląd mężczyznom, oferujemy Panom męski manicure, dzięki któremu Twoje dłonie będą wyglądały niezwykle estetycznie i zdrowo.

manicure hybrydowy radom manicure japonski radom  manicure radom manicure radom4manicure meski radom

stat4u