Makijaż permanentny ust

Delikatna metoda zapewniająca długotrwały, naturalny i harmonijny wygląd.

Makijaz permanentny wykonują w naszym gabinecie Laser Clinic licencjonowane Linergistki z licencją Elite Linergist potwierdzoną certyfikatem międzynarodowym.

Odpowiednią dla Ciebie metodę makijażu doradzimy Ci na bezpłatnej wizualizacji, na którą serdecznie zaprasza zespół linergistek Laser Clinic Radom.

Zanim umówisz się na zabieg zapraszamy na konsultacje, na której wypełnisz kartę klienta i zapoznasz się z przeciwwskazaniami do zabiegu. Następnie nasza recepcjonistka zaproponuje dla Ciebie odpowiedni termin. Warunkiem rezerwacji terminu jest opłata zaliczki w wysokości 200 zł.

(zaliczka nie podlega zwrotom w przypadku odwołania wizyty na 3 dni przed umówionym zabiegiem). Możesz dla siebie umówić również konsultacje połączoną z wizualizacją, na której nasz zespół specjalistów doradzi dla Ciebie odpowiedni makijaż.


Makijaż permanentny

Marzenie, które chcemy spełnić z ogromną przyjemnością – to właśnie perfekcyjnie wykonany makijaż permanentny, który pozwala  po porannej pobudce wyglądać świeżo i olśniewająco.  Bez względu na to, czy chodzi o brwi, powieki czy usta, profesjonalny aparat do makijażu permanentnego oraz inne wysokiej jakości produkty  pozwolą Ci wyglądać zachwycająco i świeżo każdego dnia.

Makijaż trwały skutecznie podkreśli piękno Twojej urody oraz zaoszczędzi Twój cenny czas !

Makijaż permanentny sprawia, że kiedykolwiek spojrzysz w lustro, czujesz przyjemność i satysfakcję oraz kochasz swoje odbicie.” Bądź piękna o każdej porze dnia i nocy. Nasze doświadczone linergistki pomogą Ci wybrać odpowiednią metodę podkreślającą Twoją urodę.  W trosce o najwyższą jakość oferowanych usług wciąż kształcimy swoje umiejętności by sprostać Waszym oczekiwaniom.

katarzyna bukowska makijaz permanentny radom

 

Pigmentacja estetyczna ust

Idealny kształt i piękny kolor ust na stałe

Twoje usta mogą wyglądać pięknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Zapomnij o konturówce i kolorowych szminkach! Dobierzemy dla Ciebie kolor, w którym będziesz wyglądać najlepiej. Odświeżysz go jednym pociągnięciem błyszczyka nawet nie patrząc w lustro.

Korzystając z oferty gabinetu Laser Clinic możesz wyrównać niedoskonałości ust w ich naturalnym kształcie poprawiając kontur swoich ust.  Kolor pigmentu pomożemy Ci dobrać  do naturalnej barwy Twoich warg i Twojego typu urody. Polecamy również naszą ekskluzywną specjalność, jaką jest pełne cieniowanie ust. Dysponujemy bogatą paletą barw umożliwiającą wykonanie makijażu naturalnymi bądź aktualnie najmodniejszymi kolorami. Modny liplight poprzez dołożenie jasnego pigmentu uwydatni serduszko ust oraz zniweluje drobne zmarszczki wokół nich.

 

Przed zabiegiem

Przez 3 dni przed zabiegiem należy obowiązkowo, 2 razy dziennie przyjmować tabletki HEVIRAN 800. Lek ten jest preparatem przeciwwirusowym, który chroni przed wystąpieniem opryszczki. Lek przyjmujemy po konsultacji z lekarzem. Aktywna opryszczka uniemożliwia nam wykonanie makijażu trwałego. Jeżeli zatem masz ten problem, zabieg powinnaś wykonywać po 2 tygodniach od całkowitego jej zagojenia. Przed zabiegiem należy poinformować linergistkę o wszelkich wykonanych wypełnieniach czy ostrzykiwaniach ust. Jeżeli są planowane, lepiej wykonać je po makijażu trwałym.

Bardzo ważne jest, aby usta przed zabiegiem były odpowiednio nawilżone i wygładzone. Spierzchnięte i spękane słabiej przyjmują pigment.

 

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu barwa ust jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu bardzo delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4-7 dni zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany.

Przez 3 dni po zabiegu obowiązkowo należy przyjmować 2 razy dziennie tabletki HEVIRAN 800. Miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować szczególnie delikatnie. Nie wolno moczyć,  trzeć,  dotykać skóry w miejscu pigmentacji. Skóra poddawana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę.Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Usta trzeba nawilżać kilka razy dziennie smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu, który otrzymasz od naszej linergistki. Uwaga!W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

 

Po zagojeniu

Nie należy dopuszczać do wysuszania oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Należy również unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego.

Umów się na bezpłatną  wizualizację makijażu permanentnego w naszym gabinecie.

Serdecznie zapraszamy.

Informacje o zabiegu można uzyskać

pod numerem telefonu:   48 312 15 51

Cennik dostępny pod nr tel.483121551

     

 

stat4u