Makijaż permanentny oczu

Delikatna metoda zapewniająca długotrwały, naturalny i harmonijny wygląd.

Makijaż permanentny wykonują w naszym gabinecie Laser Clinic licencjonowane Linergistki z licencją Elite Linergist potwierdzoną certyfikatem międzynarodowym.

Odpowiednią dla Ciebie metodę makijażu doradzimy Ci na bezpłatnej wizualizacji, na którą serdecznie zaprasza zespół linergistek Laser Clinic Radom.

Zanim umówisz się na zabieg zapraszamy na konsultacje, na której wypełnisz kartę klienta i zapoznasz się z przeciwwskazaniami do zabiegu. Następnie nasza recepcjonistka zaproponuje dla Ciebie odpowiedni termin. Warunkiem rezerwacji terminu jest opłata zaliczki w wysokości 200 zł.

(zaliczka nie podlega zwrotom w przypadku odwołania wizyty na 3 dni przed umówionym zabiegiem). Możesz dla siebie umówić również konsultacje połączoną z wizualizacją, na której nasz zespół specjalistów doradzi dla Ciebie odpowiedni makijaż.

Pigmentacja estetyczna okolic oczu

Zawsze wyraziste spojrzenie

Jeżeli nie wyobrażasz sobie makijażu bez kreski na górnej i dolnej powiece, powinnaś pomyśleć o posiadaniu jej na stałe. Zaoszczędzisz na czasie w codziennym makijażu i zyskasz idealny rysunek, którego nie sposób wykonać samodzielnie. Ale przede wszystkim Twoje oczy będą wyglądać pięknie w sytuacjach, które nie sprzyjają posiadaniu makijażu, na przykład na basenie czy w pracy.

Kolorowanie górnej i dolnej krawędzi powieki podkreśla wyrazistość oczu. Możesz wybrać między delikatną kreską, dzięki której rzęsy wydają się bardziej gęste i kreską grubszą, dekoracyjną, jeżeli jesteś przyzwyczajona do mocniejszego makijażu oczu. Makijaż permanentny oczu to zabieg wręcz wymarzony dla Pań noszących okulary, dla których precyzyjny, samodzielny makijaż oczu jest trudny do wykonania.

permanentny makijaz oczu radomPrzed zabiegiem

Zanim wykonasz makijaż permanentny oczu zadbaj o to, aby skóra powiek była odpowiednio nawilżona i wygładzona. W przypadku powiek wrażliwych i skłonnych do opuchnięć warto wcześniej przyjmować kapsułki homeopatyczne z arniki. Dobrze jest również wyspać się bezpośrednio przed zabiegiem, aby oczy były wypoczęte. Jeżeli farbujesz rzęsy henną, makijaż permanentny wykonaj kilka dni po farbowaniu.

makijaz permanentny oczu radomPo zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4-7 dni zabarwienie zblednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany.

Przez kilka dni po zabiegu miejsca pigmentowane należy traktować ze szczególną delikatnością. Skóra poddana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Nie należy stosować cieni i maskary do rzęs.Polecony przez linergistkę krem trzeba wklepywać w odległości 0,5–1cm od kresek. Uwaga!W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

Cennik obowiązuje od 1.10.2019

OkolicaCena regularnaDopigmentowanie do 3 miesięcy
Makijaż permanentny ust 1000 zł200 zł
Makijaż permanentny brwi
1000 zł200 zł
Makijaz permanentny powieka górnaw lini rzęs 500 zł
k. eyeliner 650 zł
k. cieniowana 800 zł
w cenie zabiegu
Makijaż permanentny powieka dolna400 złw cenie zabiegu
Korekta po innym salonieod 1000 zł / wycena indywidualna/ cena regularna + ewentualne usunięcie200 zł
Remover- Usuwanie makijażu/ 1 wizytabrwi 400 zł
usta 400 zł
kontur 250 zł
kreska górna 300 zł
kreska dolna 250 zł
II wizyta rabat 50%
Neutralizacja koloru150 zł / 1 wizytakażda kolejna wizyta 150 zł
OkolicaPowyżej 3 m-cy od korekty tj
odświeżenie do 1,5 roku
Odświeżenie po 1,5 roku
do 2 lat
Odświeżenie powyżej 2 lat
Makijaż permanentny brwi, oczu i ustrabat 50% (1 wizyta) czyli 500 złrabat 30% (1 wizyta) czyli 700 złCena regularna 1000 zł + korekta wykonana do 3 miesięcy 200 zł

 

 

makijaz permanentny oczu po

 

Umów się na bezpłatną  wizualizację makijażu permanentnego w naszym gabinecie.

Serdecznie zapraszamy.

Informacje o zabiegu można uzyskać

pod numerem telefonu:   48 312 15 51 

 

 

 

 

stat4u