Makijaż permanentny brwi

Wyniki naszej pracy na Facebook’u  – kliknij tutaj

Makijaż Permanentny 

Delikatna metoda zapewniająca długotrwały, naturalny i harmonijny wygląd.

Makijaz permanentny wykonują w naszym gabinecie Laser Clinic licencjonowane Linergistki z licencją Elite Linergist potwierdzoną certyfikatem międzynarodowym. makijaz permanentny radom2

 

W naszym salonie możesz wykonać pigmentacje estetyczną brwi metodą włoskową ” Pixel Hair”  i cieniowania z efektem „ombre” jak również  pudrową oraz pixelową.

Odpowiednią dla Ciebie metodę makijażu doradzimy Ci na bezpłatnej wizualizacji, na którą serdecznie zaprasza zespół linergistek Laser Clinic Radom.

Zanim umówisz się na zabieg zapraszamy na konsultacje, na której wypełnisz kartę klienta i zapoznasz się z przeciwwskazaniami do zabiegu. Następnie nasza recepcjonistka zaproponuje dla Ciebie odpowiedni termin. Warunkiem rezerwacji terminu jest opłata zaliczki w wysokości 200 zł.

(zaliczka nie podlega zwrotom w przypadku odwołania wizyty na 3 dni przed umówionym zabiegiem). Możesz dla siebie umówić również konsultacje połączoną z wizualizacją, na której nasz zespół specjalistów doradzi dla Ciebie odpowiedni makijaż.


Kształt o jakim marzyłaś

Odpowiedni kształt brwi potrafi dodać twarzy wiele uroku. Rzadko jednak można go osiągnąć wyłącznie depilacją, szczególnie kiedy wykonujesz ją samodzielnie. Wiesz dobrze, jak łatwo popełnić tu brzemienny w skutki błąd. Mając trwale zarysowany kształt najbardziej pasujący do Twojego typu urody, Twoje brwi zawsze będą wyglądać dobrze, a Tobie łatwiej będzie usuwać włoski znajdujące się poza jego obrębem.

Idealny kształt i układ brwi to rzadkość. Często brwi rosną nieregularnie, a ich stałe regulowanie osłabia włoski, które stają się rzadsze i jaśniejsze. Farbowanie daje krótkotrwały efekt, gdyż włoski brwi żyją tylko cztery tygodnie. Ponadto często w łuku brwiowym zdarzają się przerwy, na których przestały odrastać. W takich przypadkach makijaż jest po prostu niezastąpiony. Brwi obrysowuje się przy użyciu kredki o indywidualnie dobranym kolorze. Po uzgodnieniu obrysu z klientem wprowadza się pigment za pomocą profesjonalnego urządzenia. Dzięki precyzyjnemu pigmentowaniu tą uznaną na świecie metodą uzyskujemy nadzwyczaj naturalny efekt.

 

Przed zabiegiem

Najlepiej jest nie depilować brwi przez ok. 1 miesiąc przed zabiegiem. Daje to możliwość idealnego doboru kształtu pigmentacji do naturalnej linii włosków brwi. Należy też zadbać o skórę w miejscu brwi i dookoła nich. Jeśli jest zbyt sucha, należy ją nawilżyć, na zgrubiałą i matową wykonać peeling i nałożyć maskę lub ampułkę, zbyt tłustą oczyścić. Bardzo dobre efekty uzyskuje się poprzez wykonanie jednego lub dwóch zabiegów mikrodermabrazji, dzięki którym skóra staje się gładka, elastyczna i nawilżona. Tak przygotowana lepiej chłonie pigment i pozwala nam na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym brwi są bardziej wyraziste i dłużej utrzymują kolor.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu barwa pigmentu jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4-7 dni kolor brwi zblednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany.

Przez kilka dni po zabiegu brwi należy traktować ze szczególną delikatnością. Nie wolno moczyć, trzeć, dotykać skóry w miejscu pigmentacji. W żadnym wypadku nie należy myć jej mydłem ani traktować innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Brwi należy nawilżać kilka razy dziennie smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu wzmacniającego ochronę skóry. Krem pielęgnacyjny otrzymasz po pierwszej wizycie . Uwaga!W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.makijaz permanentny brwi radom2

Po zagojeniu

Nie należy dopuszczać do wysuszania oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Należy również unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego.

Cennik obowiązuje od 1.10.2019

OkolicaCena regularnaDopigmentowanie do 3 miesięcy
Makijaż permanentny ust 1000 zł200 zł
Makijaż permanentny brwi
1000 zł200 zł
Makijaz permanentny powieka górnaw lini rzęs 500 zł
k. eyeliner 650 zł
k. cieniowana 800 zł
w cenie zabiegu
Makijaż permanentny powieka dolna400 złw cenie zabiegu
Korekta po innym salonieod 1000 zł / wycena indywidualna/ cena regularna + ewentualne usunięcie200 zł
Remover- Usuwanie makijażu/ 1 wizytabrwi 400 zł
usta 400 zł
kontur 250 zł
kreska górna 300 zł
kreska dolna 250 zł
II wizyta rabat 50%
Neutralizacja koloru150 zł / 1 wizytakażda kolejna wizyta 150 zł
OkolicaPowyżej 3 m-cy od korekty tj
odświeżenie do 1,5 roku
Odświeżenie po 1,5 roku
do 2 lat
Odświeżenie powyżej 2 lat
Makijaż permanentny brwi, oczu i ustrabat 50% (1 wizyta) czyli 500 złrabat 30% (1 wizyta) czyli 700 złCena regularna 1000 zł + korekta wykonana do 3 miesięcy 200 zł

 

 

 

       

 

        

    

    

    

  

 

   

 

   

   

   

Umów się na bezpłatną  wizualizację makijażu permanentnego w naszym gabinecie.

Serdecznie zapraszamy.

Informacje o zabiegu można uzyskać

pod numerem telefonu:   48 312 15 51 

 

stat4u