Cennik Makijażu Permanentnego na rok 2018

Brwi metodą pudrową, włoskową lub pixelową 1000 zł

Usta z cieniowaniem 1000 zł

Kreska na powiece dolnej 400 zł

Kreska w lini rzęs powieki górnej 500 zł

Kreska zdobnicza linerowa 650 zł

Kreska górna zdobnicza rozcieniowana 800 zł

Kreska górna + dolna w rabacie 20%

PAKIET Brwi, oczy i usta 2000 zł 

Brwi powder effect (włoski + puder) 1200 zł

Usta całkowite /NOWOŚĆ ! 3D lub Usta bez konturowe Aquarelle Lips 1200 zł

(podane ceny obejmują znieczulenie i dopigmentowanie do 8 tygodni)

Kolejne pigmentacje, zmiany koloru lub kształtu kosztują 200 zł/ 1 wizyta

Odświeżenie makijażu po upływie 5 m-cy do 1,5 roku w rabacie 50%/ 1 wizyta

Odświeżenie po upływie 1,5 roku do 3 lat w rabacie 30%/2 wizyty

Korekta po innym salonie wyceniana jest indywidualnie od 1000-1500 zł

Makijaż permanentny brwi

Wyniki naszej pracy na Facebook’u  – kliknij tutaj

Makijaż Permanentny Long-Time-Liner® Conture® Make-up

Delikatna metoda zapewniająca długotrwały, naturalny i harmonijny wygląd.

Makijaz permanentny Long-Time-Liner® Conture® Make-up– Up wykonuje w naszym gabinecie Laser Clinic licencjonowana Linergistka z licencją Elite Linergist potwierdzoną certyfikatem międzynarodowym. makijaz permanentny radom2

 

Pigmentacja estetyczna brwi metodą włoskową i cieniowania


Kształt o jakim marzyłaś

Odpowiedni kształt brwi potrafi dodać twarzy wiele uroku. Rzadko jednak można go osiągnąć wyłącznie depilacją, szczególnie kiedy wykonujesz ją samodzielnie. Wiesz dobrze, jak łatwo popełnić tu brzemienny w skutki błąd. Mając trwale zarysowany kształt najbardziej pasujący do Twojego typu urody, Twoje brwi zawsze będą wyglądać dobrze, a Tobie łatwiej będzie usuwać włoski znajdujące się poza jego obrębem.

Idealny kształt i układ brwi to rzadkość. Często brwi rosną nieregularnie, a ich stałe regulowanie osłabia włoski, które stają się rzadsze i jaśniejsze. Farbowanie daje krótkotrwały efekt, gdyż włoski brwi żyją tylko cztery tygodnie. Ponadto często w łuku brwiowym zdarzają się przerwy, na których przestały odrastać. W takich przypadkach Conture® Make-up jest po prostu niezastąpiony. Brwi obrysowuje się przy użyciu kredki o indywidualnie dobranym kolorze. Po uzgodnieniu obrysu z klientem wprowadza się pigment za pomocą urządzenia Long Time Liner®. Dzięki precyzyjnemu pigmentowaniu tą uznaną na świecie metodą uzyskujemy nadzwyczaj naturalny efekt.

 

Przed zabiegiem

Najlepiej jest nie depilować brwi przez ok. 1 miesiąc przed zabiegiem. Daje to możliwość idealnego doboru kształtu pigmentacji do naturalnej linii włosków brwi. Należy też zadbać o skórę w miejscu brwi i dookoła nich. Jeśli jest zbyt sucha, należy ją nawilżyć, na zgrubiałą i matową wykonać peeling i nałożyć maskę lub ampułkę, zbyt tłustą oczyścić. Bardzo dobre efekty uzyskuje się poprzez wykonanie jednego lub dwóch zabiegów mikrodermabrazji, dzięki którym skóra staje się gładka, elastyczna i nawilżona. Tak przygotowana lepiej chłonie pigment i pozwala nam na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym brwi są bardziej wyraziste i dłużej utrzymują kolor.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu barwa pigmentu jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4-7 dni kolor brwi zblednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany.

Przez kilka dni po zabiegu brwi należy traktować ze szczególną delikatnością. Nie wolno moczyć, trzeć, dotykać skóry w miejscu pigmentacji. W żadnym wypadku nie należy myć jej mydłem ani traktować innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Brwi należy nawilżać kilka razy dziennie smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu wzmacniającego ochronę skóry. Krem pielęgnacyjny otrzymasz po pierwszej wizycie . Uwaga!W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.makijaz permanentny brwi radom2

Po zagojeniu

Nie należy dopuszczać do wysuszania oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Należy również unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego

 

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

     

    

    

    

    

    

    

     

   

  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 

Makijaż permanentny metodą Long-Time-Liner® Conture® Make-up  dostępny w naszym salonie Laser Clinic Centrum Zdrowia i Urody w Radomiu.

Umów się na bezpłatną  wizualizację makijażu permanentnego w naszym gabinecie.

Serdecznie zapraszamy.

Informacje o zabiegu można uzyskać

pod numerem telefonu:   48 312 15 51 48 312 15 51

 

stat4u