Makijaż okolicznościowy 

Można śmiało powiedzieć, że makijaż (czy to okolicznościowy, czy też dzienny lub wieczorowy) jest swoistą wizytówką każdej kobiety. Poprzez odpowiednio wykonany makijaż możemy wyrazić siebie, jak również swoje samopoczucie. Prawidłowo wykonany makijaż nie tylko podkreśli atuty Twojej twarzy, ale także skutecznie zamaskuje jej ewentualne niedoskonałości (cienie pod oczami czy przebarwienia).

W naszym salonie oferujemy Państwu nie tylko makijaż dzienny, ale także wieczorowy i okolicznościowy.
W swojej ofercie mamy również makijaż ślubny.

 

Makijaż dzienny

Makijaż dzienny ma na celu zaakcentowanie korzystnych cech twarzy. Do oczu, ust i policzków wykorzystuje się kolory matowe, stonowane i ciepłe. Makijaż dzienny powinien być delikatny, podkreślający jednocześnie indywidualną urodę klientki.

 

Makijaż ślubny

Dzień ślubu, to niewątpliwie najważniejszy dzień w życiu każdej Panny Młodej. Poza piękną suknią ślubną, równie ważny jest odpowiedni makijaż. W naszym salonie kosmetycznym oferujemy Ci w pełni profesjonalny i bardzo trwały (tak, by przetrwał w stanie idealnym wesele) makijaż ślubny. To bardzo ważne, by w tak ważnym dniu, Twoja twarz wyglądała młodo i promiennie. Profesjonalny makijaż ślubny powinien łączyć w sobie makijaż nie tylko dzienny, ale także wieczorowy i makijaż okolicznościowy. A co ważne, powinien stanowić całość z Twoją suknią ślubną, dodatkami, czy Twoją fryzurą.

 

Makijaż wieczorowy

Każda z nas, wychodząc na wieczorowe przyjęcie, czy też spotkanie, pragnie wyglądać wyjątkowo i elegancko. Poza pięknym strojem wieczorowym, ważny jest również makijaż wieczorowy. Profesjonalny makijaż, jaki wykonujemy w naszym salonie kosmetycznym, to makijaż wyrazisty, który doskonale podkreśli Twoją urodę. W przypadku makijażu wieczorowego kolory cieni muszą być bardziej intensywne, brokatowe, bądź błyszczące (w zależności od Twoich upodobań).

 

Zarówno, jeśli chodzi o makijaż dzienny, ślubny, czy wieczorowy, zawsze możesz liczyć na naszą poradę.

 

Makijaż próbny

Odpowiednio wcześniej przed ślubem proponujemy wykonanie makijażu próbnego. Podczas którego będzie można ustalić wszystkie najważniejsze kwestie.

 

Co daje nam makijaż?

  • skoryguje niedoskonałości naszej cery,
  • rozświetli twarz,
  • nada jej świeżego wyglądu,
  • stanowi swoistą ochronę dla naszej skóry przed czynnikami zewnętrznymi,
  • a przede wszystkim skutecznie poprawia nasze samopoczucie, podbudowując wiarę w siebie.

Każdy makijaż dobierany jest indywidualnie do każdej z naszych klientek, czy klientów.

 

Przygotowując makijaż bierzemy pod wagę takie czynniki jak: 

  • osobowość,
  • wiek, jak również kształt twarzy i jej rysy,
  • oczekiwania względem makijażu,
  • a także kolory pasujące do karnacji skóry, a także ubioru ( jego kolorystki i stylu)

Cennik dostępny pod nr tel.483121551

Prace naszych wizażystek:

  
stat4u