BOTOX W LECZENIU NADPOTLIWOŚCI

Odkąd sięgasz pamięcią unikasz noszenia kolorowych ubrań, spożywania ostrych posiłków i znajdowania się w stresujących sytuacjach, w których Twój organizm zachowuje się zdecydowanie nie w taki sposób, w jaki byś sobie tego życzyła. Z nadpotliwością można walczyć. Zobacz jak!

Korzyści:

  • skuteczna metoda leczenia nadpotliwości zlokalizowanej
  • najlepsze rezultaty obarczone niewielkim ryzykiem
  • efekty działania utrzymyjące się od kilku do nawet kilkunastu miesięcy!
  • niska bolesność zabiegu
  • nieoperacyjny charakter zabiegu, po którym od razu można powrócić do codziennych obowiązków

 

Leczenie nadpotliwości przy zastosowaniu Botoxu® to leczenie stricte objawowe, mające na celu zablokowanie czynności gruczołów potowych, dzięki czemu poczujesz się komfortowo i świeżo, nawet w najbardziej stresujących sytuacjach. Zabieg ten uważany jest obecnie za przynoszącynajlepsze rezultaty, które utrzymując się przez długi czas, są w stanie uwolnić Cię od tej przykrej przypadłości nawet nakilkanaście miesięcy!
Zabieg ostrzyknięcia botoxem miejsc odpowiedzialnych za nadmierną potliwość jest praktycznie bezbolesny, zapewniając Ci komfort psychiczny i fizyczny podczas wykonywania ostrzyknięć. Natomiast, dzięki jego nieoperacyjnemu charakterowi, możesz od razu wrócić do swoich codziennych zajęć, nie narażając się na uporczywą rekonwalescencję.

leczenie_nadpotliwosci nadpotliwosc radom

stat4u