Laserowe usuwanie przebarwień z dłoni IPL QUANTUM

Najnowsza technologia! Niezwykła skuteczność! Doświadczony personel!

 

Na czym polega zabieg laserowego usuwania przebarwień?

Przebarwienia skóry to powszechny problem wielu z nas. Przyczyny powstawania plam na skórze są różne, podobnie jak metody ich usuwania. Leczenie odbarwień skóry polega na zastosowaniu urządzenia IPL QUANTUM wydzielającego ciepło, które w kontakcie ze skórą usuwa nierówne zabarwienie. Terapia laserowa usuwa przebarwienia ze zniszczonych zewnętrznych warstw skóry, przywracając gładką, jednolitą powierzchnię.

Światło lasera padające przez skórę, jest wchłaniane przez kolorowe komórki pigmentowe. Następnie komórki rozpadają się na mikroskopijne cząsteczki, które są usuwane z organizmu przez system odporności.

 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg laserowego usuwania przebarwień?

Zabieg przeznaczony jest dla osób z przebarwieniami po słonecznymi, przebarwieniami pozapalnymi i potrądzikowymi. Osób, które mają nierównomierny koloryt skóry lub piegi.

Dlaczego warto wykonać laserowe usuwanie przebarwień IPL QUANTUM?

Efektem zabiegu jest rozświetlona, rozjaśniona, i jednolita powierzchnia skóry bez przebarwień i niedoskonałości. Zabieg poprawia ogólną kondycję skóry.

  • Bezpieczeństwo, szybkość, skuteczność.
  • krótkotrwały czas rekonwalescencji
  • brak ryzyka i inwazyjności
  • dokładność i kontrola zabiegów
  • doskonałe efekty
  • komfort i wygoda pacjenta

 

Największa zaletą urządzeń firmy Lumenis jest zewnętrzny miernik energii, który mierzy ilość światła wytwarzaną przez głowicę oraz niepowtarzalny i opatentowany system chłodzący głowicę – ograniczający do minimum ryzyko poparzeń i dyskomfort podczas wykonania zabiegu laserowego. Podczas wykonywania zabiegu głowica cały czas jest aktywnie chłodzona w trakcie generowania impulsu , co pozwala uniknąć poparzeń skóry.

 

Zapraszamy na bezpłatną konsultację i wykonanie róby laserowej.

Zadzwoń 48 312 15 51

Hands with manicured nails and red roses laserowe usuwanie przebarwien radom przebarwienia dlonie radom usuwanie przebarwien dlonie radom

 

Partia ciałaCena za 1 zabiegPakiet 3 zabiegów
Cała twarz350 - 500 zł850 - 1200 zł
Policzki200-300 zł480 - 720 zł
Nos150 - 200 zł360 - 480 zł
Broda150 - 250 zł360 - 600 zł
Szyja400 zł960 zł
Szyja + dekolt800 zł1900 zł
Twarz + szyja + dekolt1000 zł2400 zł
Dłonie300 zł720 zł
Pojedyncze naczynko50 - 100 zł

 

 

stat4u