Usuwanie przebarwień IPL QUANTUM

Najnowsza technologia! Niezwykła skuteczność! Doświadczony personel!

lumenis radom

 

Na czym polega zabieg laserowego usuwania przebarwień?

Przebarwienia skóry to powszechny problem wielu z nas. Przyczyny powstawania plam na skórze są różne, podobnie jak metody ich usuwania. Leczenie odbarwień skóry polega na zastosowaniu urządzenia IPL QUANTUM wydzielającego ciepło, które w kontakcie ze skórą usuwa nierówne zabarwienie. Terapia laserowa usuwa przebarwienia ze zniszczonych zewnętrznych warstw skóry, przywracając gładką, jednolitą powierzchnię.

Światło lasera padające przez skórę, jest wchłaniane przez kolorowe komórki pigmentowe. Następnie komórki rozpadają się na mikroskopijne cząsteczki, które są usuwane z organizmu przez system odporności.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg laserowego usuwania przebarwień?

Zabieg przeznaczony jest dla soób z przebarwieniami posłonecznymi, przebarwieniami pozapalnymi i potrądzikowymi. Osób, które mają nierównomierny koloryt skóry lub  piegi.

Dlaczego warto wykonać laserowe usuwanie przebarwień IPL QUANTUM?

Efektem zabiegu jest  rozświetlona, rozjaśniona, i jednolita powierzchnia skóry bez przebarwień i niedoskonałości. Zabieg poprawia ogólną kondycję skóry.

  • Bezpieczeństwo, szybkość, skuteczność
  • krótkotrwały czas rekonwalescencji
  • brak ryzyka i inwazyjności
  • dokładność i kontrola zabiegów
  • doskonałe efekty
  • komfort i wygoda pacjenta

Największa zaletą urządzeń firmy Lumenis jest zewnętrzny miernik energii, który mierzy ilość światła wytwarzaną przez głowicę oraz niepowtarzalny i opatentowany system chłodzący głowicę – ograniczający do minimum ryzyko poparzeń i dyskomfort podczas wykonania zabiegu laserowego. Podczas wykonywania zabiegu głowica cały czas jest aktywnie chłodzona w trakcie generowania impulsu , co pozwala uniknąć poparzeń skóry.

Efekty:

zabiegi na przebarwienia radom

laserowe usuwanie przebarwien radom

 

usuwanie przebarwien radom

Cennik dostępny pod nr tel.483121551

 

 

 

stat4u