EmergeLogoLaser Frakcyjmy Emerge™ firmy Palomar został zaprojektowany do zabiegów opartych na przesyłaniu światła lasera do określonej strefy. Urządzenie jest przeznaczone do zabiegów dermatologicznych wymagających koagulacji tkanek miękkich oraz resurfacingu skóry. Laser Emerge™ jest przeznaczony także do zabiegów usuwania lub rozjaśniania przebarwień, w tym plam starczych, przebarwień słonecznych, wygładzenia zmarszczek oraz redukcji blizn potrądzikowych i rozstępów.

DLACZEGO WYBRAĆ EMERGE™?

Emerge™ to Laser nieablacyjny, działa na zasadzie uszkodzenia i pobudzenia odnowy kolagenu, bez naruszenia ciągłości naskórka i skóry właściwej. Czas regeneracji jest krótszy niż w przypadku laserów ablacyjnych.

Jest on skierowany do tych osób, które borykają się  z problemem drobnych zmarszczek. Znakomicie sprawdza się u pacjentów chcących pozbyć się charakterystycznych zmian wokół oczu, tzw. kurzych łapek.

0JAK DZIAŁA EMERGE™?

Resurfacing skóry przy użyciu frakcyjnego lasera Emerge™ stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra.

JAK WYGLĄDA ZABIEG RESURFACINGU PRZY UŻYCIU LASERA EMERGE™?

Zabieg  nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po oczyszczeniu skóry głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są  mikrowiązki światła, które  penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki.  Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką.

Większość pacjentów odczuwa minimalny dyskomfort w trakcie zabiegu i po jego zakończeniu. W niektórych przypadkach zaleca się delikatne środki przeciwbólowe podczas procedury i po jej zakończeniu.

Większość z zabiegów nie trwa dłużej niż godzinę. W zależności od kondycji skóry, wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3- 6 zabiegów dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Cennik Zabiegu Emerg

Partia ciałaCena za 1 zabiegPakiet 3 zabiegów
Cała twarz700 zł1780 zł
Policzki330 zł840 zł
Czoło300 zł760 zł
Kurze łapki240 zł610 zł
Górna warga160 zł410 zł
Bruzdy nosowo-wargowe200 zł510 zł
Szyja350 zł890 zł
Dekolt400 zł1000 zł
Dłonie350 zł890 zł
Twarz + szyja950 zł2400 zł
Twarz + szyja + dekolt1250 zł3150 zł
Rozstępy i blizny Cena ustalana jest indywidualnie od 150

 

Firmowy zabieg „Synergiczne odmłodzenie skóry twarzy”  1000 zł

Zabieg Ujędrniająco -liftingujący Venuss Freeze twarz, szyja i dekolt oraz

Zabieg Odmładzający laserem EMERGE cała twarz

Efekty zabiegu Emerg

przed i po emerge 1 przed i po emerge 2 przed i po emerge 3

stat4u