EmergeLogoLaser Frakcyjmy Emerge™ firmy Palomar został zaprojektowany do zabiegów opartych na przesyłaniu światła lasera do określonej strefy. Urządzenie jest przeznaczone do zabiegów dermatologicznych wymagających koagulacji tkanek miękkich oraz resurfacingu skóry. Laser Emerge™ jest przeznaczony także do zabiegów usuwania lub rozjaśniania przebarwień, w tym plam starczych, przebarwień słonecznych, wygładzenia zmarszczek oraz redukcji blizn potrądzikowych i rozstępów.

DLACZEGO WYBRAĆ EMERGE™?

Emerge™ to Laser nieablacyjny, działa na zasadzie uszkodzenia i pobudzenia odnowy kolagenu, bez naruszenia ciągłości naskórka i skóry właściwej. Czas regeneracji jest krótszy niż w przypadku laserów ablacyjnych.

Jest on skierowany do tych osób, które borykają się  z problemem drobnych zmarszczek. Znakomicie sprawdza się u pacjentów chcących pozbyć się charakterystycznych zmian wokół oczu, tzw. kurzych łapek.

0JAK DZIAŁA EMERGE™?

Resurfacing skóry przy użyciu frakcyjnego lasera Emerge™ stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra.

JAK WYGLĄDA ZABIEG RESURFACINGU PRZY UŻYCIU LASERA EMERGE™?

Zabieg  nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po oczyszczeniu skóry głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są  mikrowiązki światła, które  penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki.  Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką.

Większość pacjentów odczuwa minimalny dyskomfort w trakcie zabiegu i po jego zakończeniu. W niektórych przypadkach zaleca się delikatne środki przeciwbólowe podczas procedury i po jej zakończeniu.

Większość z zabiegów nie trwa dłużej niż godzinę. W zależności od kondycji skóry, wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3- 6 zabiegów dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Cennik obowiązuje od 1.10.2019

Efekty zabiegu Emerg

przed i po emerge 1 przed i po emerge 2 przed i po emerge 3

Cennik dostępny pod nr tel.483121551

stat4u