Fotoodmładzanie IPL QUANTUM

lumenis radom

laserowe fotoodmladzanie skory radomNajnowsza technologia! Niezwykła skuteczność! Doświadczony personel!

Na czym polega zabieg fotoodmładzania?

Polega na pobudzaniu skóry do produkcji kolagenu przy użyciu promienia laserowego. Jest to metoda całkowicie bezbolesna, bezdotykowa.

Podczas zabiegu naświetla się skórę twarzy intensywnym pulsującym światłem (ang. Intense Pulse Light). Światło o niskiej gęstości energii rozgrzewa skórę. To powoduje, że skracają się i przebudowują włókna kolagenowe, skóra zostaje pobudzana do produkcji nowych włókien. W przypadku zmian naczyniowych, przebarwień, plam starczych stosuje się specjalne aplikatory zabiegowe do terapii tych schorzeń. Reakcją po naświetlaniu plam i przebarwień jest ich brązowienie. Plamy stają się ciemniejsze, a następnie, po 10-12 dniach ulegają złuszczeniu. Zmiany naczyniowe po zabiegu stają się bardziej wypukłe i zaczerwienione, następnie rozjaśniają się, aż do całkowitego zblednięcia.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg fotoodmładzania?

Fotoodmładzania (ang. photorejuvenation) to zabieg dla osób, których skóra wykazuje oznaki starzenia się np.: rozszerzone pory, zmiany naczyniowe na twarzy, przebarwienia. Zabiegi fotoodmładzania mogą być stosowane przez kobiety i mężczyzn w każdym wieku , również u osób młodych z pierwszymi oznakami posłonecznego starzenia się skóry. Zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga przygotowań. Nie mogą korzystać z fotoodmładzania osoby z opaloną skórą i przyjmujące leki zwiększające wrażliwość skóry na światło. Przeciwwskazaniem jest też ciąża, cukrzyca, zaburzenia krzepnięcia, schorzenia endokrynologiczne, bielactwo, łuszczyca. 24 godziny przed zabiegiem należy zrezygnować z alkoholu.

Dlaczego warto wykonac fotoodmładzanie IPL QUANTUM?

Światło stosowane podczas zabiegu reaktywuje tkanki skóry, skraca i przebudowuje włókna kolagenowe, stymuluje aktywność komórkową. Po fotoodmładzaniu skóra staje się gładka i naprężona. Światło IPL-a działa również regulująco na pracę gruczołów łojowych, zmniejsza stany zapalne i trądzik działając bakteriobójczo. W efekcie skóra jest rozjaśniona, bardziej napięta, zmarszczki mniej widoczne, przebarwienia i rozszerzone naczynka zredukowane, a pory zwężone.

Najlepsze rezultaty daje przeprowadzenie serii zabiegów. Zaleca się przeprowadzenie od 2 do 6 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych. Najczęstszymi partiami poddawanymi zabiegowi są twarz, szyja, dekolt, dłonie, ramiona, ale także plecy czy brzuch.

 

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI Z FOTOODMŁADZANIA TO:

  • napięcie i ujędrnienie skóry poddawanej zabiegowi,
  • ujednolicenie kolorytu skóry poprzez eliminację zmian barwnikowych i naczyniowych,
  • regulacja wydzielania melaniny i zapobieganie powstawania nowych zmian barwnikowych,
  • regulacja pracy gruczołów łojowych i zwężenie porów skóry,
  • działanie antytrądzikowe i antyzapalne,
  • pobudzenie aktywności fibroblastów w produkcji kolagenu i elastyny.

Efekty:

odmladzanie twarzy radom fotoodmladzanie radom laserowe usuwanie zmarszczek radomfotoodmladzanie dloni radom

 fotoodmladzanie skory radom

Cennik obowiązuje od 1.10.2019

Partia ciałaCena za 1 zabieg
Cała twarz499 zł
Policzki249 zł
Nos249 zł
Broda249 zł
Szyja499 zł
Szyja + dekolt790 zł
Twarz + szyja + dekolt999 zł
Dekolt499 zł
Czoło249 zł
Plecy499 zł
Ramiona499 zł
Przedramiona249 zł
Dłonie249 zł
Pojedyncze naczynko50 zł
Każde następne naczynko+ 10 zł do ceny 50 zł

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje i wykonanie próby laserowej.

Zadzwoń 48 312 15 51

 

 

stat4u