DNA RECOVERY PEEL – Zabieg silnie odbudowujący

To nowa generacja zabiegu opatentowanego o nanotechnologię, w którym substancje czynne zamknięte zostały w liposomach. Dzięki temu peeling nie powoduje podrażnień podczas aplikacji.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg DNA Recover Peel?

Zabieg przeznaczony jest dla osób, u których obserwuje się uszkodzenia skóry wywołane ekspozycją na słońce, na poziomie DNA komórki. Naprawa uszkodzeń i poprawa wyglądu skóry jest efektem synergicznego działania składników peelingu takich jak:kwas ferulowy, retinol, czynniki wzrostu, enzymy naprawcze DNA, cynk i aminokwasy.

4

Efekty działania: 

Efektem działania tych składników jest ochrona i zmniejszenie uszkodzeń DNA komórek skóry spowodowanych działaniem słońca, a tym samym spowolnienie procesu chrono- i fotostarzenia skóry. Zabieg poprawia koloryt i blask oraz strukturę skóry, powoduje wzrost elastyczności i jedrności skóry.
Skóra po zabiegu jest odświeżona, rozpromieniona, rozświetlona, wygląda młodziej i zdrowiej.
Zabieg spokojnie może być wykonywany latem, ze względu na to, że chroni skórę przed złym działaniem Słońca. Zalecany jest osobom przed/po kąpielach słonecznych – jako regeneracja i profilaktyka.

Częstotliwość zabiegu:

Zabieg powinien być wykonany w serii 3-6 zabiegów co 2-3 tygodnie. Ilośc potrzebnych zabiegów możemy omówić na bezpłatnej konsultacji.

Cennik dostępny pod nr tel.483121551

 

stat4u