NOWOŚĆ!

Depilacja Laserem Diodowym Light Sheer Desire oraz  Light Sheer w Laser Cinic Radom

Laser LightSheer DESIRE™– absolutna nowość firmy Lumenis, jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem z cenionej na całym świecie rodziny laserów LightSheer®, uchodzących za najskuteczniejsze urządznia do fotodepilacji.

Użycie optymalnej długości fali 805nm, jak również zastosowane w laserze laser LightSheer DESIRE™ innowacyjne technologie HIT™ (High-Speed ​​Integrated Technology) oraz ChillTip™ zwiększyły jeszcze bardziej skuteczność zabiegu i komfort pacjenta. Nowa, duża głowica zabiegowa 22x35mm z systemem zasysania (HIT™) pozwala na szybką i skuteczną depilację dużych obszarów skóry.

Zabieg przy użyciu laser LightSheer DESIRE™ jest nawet o 75% szybszy niż w innych dostępnych urządzeniach.

Bezpieczeństwo stosowania lasera laser LightSheer DESIRE™ zostało potwierdzone respektowanym na całym świecie certyfikatem amerykańskiego Urzędu ds. Żywności i Leków FDA, który pozwala na użycie urządzenia zarówno w medycynie ogólnej jak i medycynie estetycznej oraz dermatologii.

Nowe technologie
Urządzenie laser LightSheer DESIRE™ jest wyposażone w dwa rodzaje głowic zabiegowych.


Głowice 9x9mm oraz 12x12mm są wyposażone w niepowtarzalny, odmienny system chłodzenia ChillTip™, który chłodzi i chroni skórę podczas zabiegu oraz sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Temperatura szafirowej końcówki cały czas utrzymywana jest na poziomie około 4ºC. Jest to znacznie wydajniejsze chłodzenie w porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi w innych urządzeniach do depilacji (chłodzenie powietrzem, żelami itp.)

Duża głowica o wielkości 22x35mm dzięki unikalnemu, opatentowanemu systemowi podciśnienia HIT™ (High-Speed ​​Integrated Technology) pozwala na bardzo szybką epilację dużych powierzchni zabiegowych, przy jednoczesnym wyeliminowanie dyskomfortu pacjenta. Zassanie odcinka skóry powoduje redukcję przepływu krwi w leczonym obszarze, co pozwala na radykalne skrócenie czasu oddziaływania cieplnego wiązki laserowej.

Nowy laser! Doświadczony personel!

Od innych metod pozwalających usunąć zbędne owłosienie depilację laserową odróżnia to, że jej efekty są trwałe. To możliwe, ponieważ w trakcie zabiegu wykorzystuje się zjawisko tak zwanej selektywnej fototermolizy.

Depilacja laserowa jest bezpieczną i trwałą, a zarazem szybką i prawie bezbolesną metodą wyróżnianą wśród tradycyjnych sposobów usuwania owłosienia. Jest metodą bezinwazyjną, działa powierzchownie, nie narusza delikatnej struktury skóry.

W gabinecie Laser Clinic zabiegi depilacji laserowej wykonywane są przez doświadczony personel, który przeszedł specjalistyczne przeszkolenie, prowadzone przez firme Coherent – głównego dystrybutora Light Sheer w Polsce. Daje to gwarancję najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa oferowanych usług.

Na czym polega zabieg depilacji laserowej Light Sheer?

Kosmetolog przykłada głowicę lasera do wcześniej przygotowanej skóry. Emitowana przez laser wiązka intensywnego światła jest pochłaniana przez melaninę, czyli barwnik zawartylightsheer radom1 w cebulkach włosów. Impuls laserowy jest zamieniany w energię termiczną, co powoduje zniszczenie struktur odpowiedzialnych za wzrost włosków, dzięki czemu nie odrastają

Taki zabieg może powodować pewien dyskomfort i poczucie szczypania, swędzenia lub pieczenia. Odczuwanie tych dolegliwości jest jednak bardzo indywidualne i zależy od naszej odporności na ból.

 

Pierwszy zabieg poprzedzony jest konsultacją na której wykonujemy bezpłatną próbę laserową z ustaleniem optymalnych parametrów zabiegu. Skóra powinna być czysta, ogolona i niczym nie posmarowana.

 

depilacja laserowa radomDla kogo przeznaczony jest zabieg depilacji laserowej Light Sheer?

 

Zabieg trwałej depilacji laserowej przeznaczony jest zarówno dla kobiet i mężczyzn , którzy chcą sie pozbyć nechcianego owłsienia. Zabieg depilacji laserowej przeznaczony jest szczególnie dla osób, u których pojawiają się podrażnienia po tradycyjnych metodach depilacji, np. zapalenie mieszków włosowych po depilatorze elektrycznym oraz osób borykających się z problemem owłosienia w trudno dostępnych miejscach.

Depilację laserową zaleca się osobom z tendencją do wrastania włosów, tworzenia stanów zapalnych (grudek i krostek). Depilacja laserowa nie tylko usuwa włosy, ale również leczy skórę.

Depilację laserową najczęściej wykonujemy na : twarzy, plecach, bikini i pach. Praktycznie każda okolica może być poddana zabiegowi laserowego usuwania owłosienia. Wyjątkiem są oczy.

 

 Dlaczego warto wykonać depilację laserową Light Sheer ?

Light Sheer to złoty standard w laserowej redukcji owłosienia. Jest to urządzenie stworzone przez Amerykańską firmę Lumenis. LightSheer™ Diode Laser System posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration). Ponadto laser ten posiada też inne certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001. Light Sheer został uznany za najlepszy system do depilacji laserem na Kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco.

Korzyści płynące z depilacji laserem Light Sheer

  • Najwyższa skuteczność
  • Permanentne usuwanie i redukcja owłosienia
  • Bezpieczeństwo
  • Komfort dla pacjenta
  • Krótki czas trwania zabiegu
  • Osiągnięcie zadowalającego efektu

 

Efekty zabiegu:trwała depilacja laserowa radom

depilacja laserowa radom1

 

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje i wykonanie próby laserowej.

Cennik dostępny pod nr tel.483121551

 

stat4u